Bramki do dezynfekcji biur

Nasza firma zajmuje się sprzedażą bramek dezynfekcyjnych, powłok polimocznikowych i maszyn wspierających górnictwo. Działamy na rynku już od wielu lat i na pierwszym miejscu stawiamy Twoje dobro. Doskonale wiemy, jak ważna jest dobra jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną, dlatego tworzymy rozwiązania, które zadowolą każdego klienta. Zachęcamy do poznania naszej oferty.

Bramki dezynfekujące

Bramki do dezynfekcji w dzisiejszych czasach cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Pozwalają zadbać o zdrowie swoje i pracowników, co jest istotne dla całej organizacji. Oferujemy bramki do dezynfekcji biur, które cechują się sprawnym działaniem i uzyskaniem pożądanych efektów. To specjalna kurtyna, która zdezynfekuje ubrania i skórę osób, które przechodzą przez bramkę.

Bramki do dezynfekcji biur

Bramki dezynfekcyjne są produkowane przez wykwalifikowanych konstruktorów i inżynierów, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy. Wykorzystasz je między innymi w biurach wielu firm. Warto podkreślić, że bramka do dezynfekcji działa głównie na:

  • przenoszone akcesoria,
  • ubrania wierzchnie,
  • skórę osób, które są poddawane dezynfekcji i przechodzą przez kurtynę.

Plusem jest to, że cały proces odbywa się automatycznie i jest realizowany bezdotykowo. Specjalna fotokomórka ma za zadanie namierzać osobę zbliżającą się do bramki i uruchomić dysze. Wytwarzają one mgiełkę zraszającą obiekt za pomocą płynu z 25 litrowego pojemnika. Płyn ten ma właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. Zalecamy wykorzystanie srebra koloidalnego, które daje pożądane efekty.

Po rozpyleniu płyn jest bezbarwny i bezwonny, dlatego nie musisz martwić się przykrymi zapachami. Ponadto, produkt jest bezpieczny dla odzieży i skóry, nie wywołuje alergii, podrażnień dróg oddechowych czy oczu. Zachowanie bezpieczeństwa jest sporym atutem i pozwoli Ci na co dzień cieszyć się całkowitym usunięciem wszelkich bakterii z ubrań i skóry. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Stawiamy na profesjonalizm i dobrą jakość.