Dołącz do naszego zespołu!

Stale rozwijamy swoją działalność w związku z czym poszukujemy nowych osób do naszej załogi.

Tokarz

Miejsce pracy: Bytom

Wyślij CV

Wymagania

 • umiejętnoś obsługi tokarki
 • sumienność
 • znajomość rysunku technicznego
 • mile widziana obsługa wytaczarki

Obowiązki

 • obsługa tokarki

Opis

Oferujemy pracę na stanowisku tokarza. Gwarantujemy dogodne warunki pracy oraz wynagrodzenie dopasowane do umiejętności oraz zaangażowania pracownika. Serdecznie zapraszamy do wysłania CV.

Praca dla tokarza – dlaczego warto pracować u nas?

Nasza firma jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, który został wyposażony w nowoczesny sprzęt – dotyczy to również stanowiska tokarskiego. Tokarz ma więc do dyspozycji wysokiej jakości tokarkę, przez co jego praca jest nie tylko przyjemniejsza i szybsza, ale jednocześnie bezpieczna.

Nasze przedsiębiorstwo posiada ponad 20 lat doświadczenia i dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników. Oferta pracy jest skierowana do osób, które nie tylko oczekują stabilnej pracy w odpowiednich warunkach, ale również chcą się rozwijać. Mamy świadomość, że to pracownicy tworzą firmę, dlatego chętnie w nich inwestujemy. Organizujemy różnego rodzaju szkolenia i umożliwiamy wewnętrzne awanse.

Stanowisko tokarza – opis

Zajmujemy się nie tylko obróbką metali, ale też produkcją bramek dezynfekcyjnych oraz sprzętu wspomagającego górnictwo, dlatego praca na stanowisku tokarza będzie w pewnym stopniu dotyczyła wykonywania komponentów. Wiemy, że monotonia w pracy jest nużąca, dlatego zapewniamy, że u nas nie będziesz się nudzić. Obsługujemy klientów z różnych branż, dlatego zlecenia cały czas się zmieniają, a ich ilość stale rośnie.

W firmie Compensus zawsze panuje przyjazna atmosfera. Jesteśmy otwarci na nowych członków zespołu i chętnie pomagamy we wdrożeniu do pracy.

Tokarz – co robi i jakie są jego zadania?

Co robi tokarz w naszej firmie? Praca wymaga przede wszystkim obsługi urządzenia do obróbki skrawaniem – tokarki. Jednak to nie wszystko – szczególnie cenimy sobie sumienność podczas wykonywania obowiązków. Wymagamy znajomości rysunku technicznego – jest to potrzebne do wykonywania określonych obróbek według wytycznych. Obróbki odbywają się z wykorzystaniem wielu materiałów, które różnią się poszczególnymi parametrami, dlatego znajomość różnych rodzajów blach będzie mile widziana. Kolejnym atutem będzie obsługa wytaczarki.

Interesuje Cię stanowisko tokarza? Skontaktuj się z nami mailowo i załącz swoje CV. Ze względu na lokalizację siedziby firmy powyższa oferta skierowana jest do osób z Bytomia lub okolic.

Wyślij CV

Wytaczarz

Miejsce pracy: Bytom

Wyślij CV

Wymagania

 • obsługa maszyn do obróbki mechanicznej
 • kontrola jakości wykonywanych elementów
 • przygotowywanie i ustawianie maszyny
 • praca z rysunkiem technicznym
 • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi, zdolności manualne
 • zaangażowanie w pracę i uczciwość
 • mile widziana umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Opis

Poszukujemy osoby, która podejmie pracę na stanowisku wytaczarza. Oferta skierowana jest do każdego, kto posiada umiejętności w zakresie wytaczania oraz obsługi maszyn do obróbki mechanicznej. Zapewniamy możliwości rozwoju, przyjazną atmosferę oraz wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania oraz umiejętności zawodowych. Serdecznie zapraszamy do przesłania CV.

Wytaczarz – co robi i jakie są jego obowiązki?

Zastanawiasz się, czym zajmuje się wytaczarz w firmie Compensus? Praca wytaczarza polega przede wszystkim na obsłudze urządzeń do obróbki mechanicznej metali, rzadziej innych materiałów. Głównym narzędziem pracy jest oczywiście wytaczarka. Do obowiązków należą również przygotowanie i ustawienie maszyny. Cenimy profesjonalizm, dlatego wymagamy od pracownika dokładności w zakresie kontroli jakości obrabianych elementów. Obowiązkiem pracownika będzie też utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn oraz wykorzystywanych narzędzi.

Ważne jest dla nas zaangażowanie osoby zatrudnionej na tym stanowisku. Wszelkie nowe pomysły, które mogą prowadzić do usprawnienia funkcjonowania naszej firmy czy ogólnej poprawy wydajności pracy wytaczarza, są mile widziane.

Od osób zainteresowanych pracą na stanowisku wytaczarza wymagamy umiejętności pracy z rysunkami technicznymi, ponieważ na ich podstawie odbywa się obróbka. Z tego powodu posługiwanie się przyrządami do pomiarów będzie również dobrze widziane.

Stanowisko wytaczarz – praca na dogodnych warunkach

Zastanawiasz się, dlaczego warto aplikować akurat do naszej firmy? Przede wszystkim gwarantujemy odpowiednie warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i współpracujemy z klientami polskimi oraz zagranicznymi. Masz więc okazję dołączyć do zespołu tworzącego prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. Inwestujemy w naszych pracowników, dlatego zapewniamy szkolenia oraz umożliwiamy awanse wewnętrzne. Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy, co pozwala na pracę z nowoczesnymi i przez to bezpiecznymi urządzeniami. Nie będziesz u nas narzekać na nudę – wykonujemy bardzo zróżnicowane zlecenia. Potrafimy docenić każdego pracownika.

Nasza siedziba mieści się w Bytomiu, dlatego do aplikowania zapraszamy przede wszystkim osoby z tego miasta lub okolic. Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, już teraz skontaktuj się z nami i prześlij nam swoje CV.

Wyślij CV

SPAWACZ MIG/MAG – TIG

Miejsce pracy: Bytom

Wyślij CV

Wymagania

 • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG lub TIG
 • Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu i cięcia metalu
 • Zdolności manualne
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
 • Zaangażowanie w pracę
 • Uczciwość

Obowiązki

 • Wykonywanie prac spawalniczych
 • Prace ślusarskie

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko spawacza MIG/MAG TIG. Oferujemy dołączenie do załogi prężnie rozwijającej się firmy, ciekawą pracę, dogodne warunki oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych oraz zaangażowania. Jeżeli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.

Spawacz MIG/MAG TIG – co robi?

Zastanawiasz się, czym będziesz się u nas zajmować? Przede wszystkim możesz spodziewać się interesującej pracy. Spawacz MIG/MAG TIG obsługuje różnego rodzaju zlecenia, które przyjmujemy od klientów z wielu branż. Dzięki temu na pewno nie będziesz się nudzić.

Podstawowe zadania spawacza pracującego w naszej firmie wymagają umiejętności oraz kwalifikacji związanych ze spawaniem metodami MIG/MAG oraz TIG. Zadania będą dotyczyły łączenia elementów wykonanych z różnych gatunków metali, dlatego wymagamy odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Również doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki i cięcia metalu będzie mile widziane.

Wymagamy także umiejętności czytania dokumentacji technicznej oraz zaangażowania w pracę i uczciwości. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników, dlatego wszelkie sugestie mające na celu usprawnienie Twojej pracy lub funkcjonowania firmy będą dobrze postrzegane.

Praca: spawacz MIG/MAG TIG – dlaczego warto wybrać firmę Compensus?

Praca stanowi dużą częścią życia każdego z nas, dlatego dbamy o to, by w naszej firmie panowała przyjazna atmosfera. Zespół tworzą doświadczeni specjaliści, otwarci na nowych pracowników. Firma Compensus działa od ponad 20 lat i cały czas się rozwija. Obsługujemy zarówno mniejsze, jak i wielkie przedsiębiorstwa z różnych branż – polskie oraz zagraniczne. Dzięki temu możesz liczyć na rozwój.

Dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w zaawansowane i nowoczesne urządzenia. Dzięki nim praca spawacza MIG/MAG TIG jest prostsza oraz przyjemniejsza. Wszystkie stanowiska w naszej firmie są ściśle kontrolowane pod kątem zasad BHP, w efekcie czego praca dla nas zawsze jest bezpieczna.

Naszą firmę tworzy świetny zespół, w który nie wahamy się inwestować. Organizujemy różnego rodzaju szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji. Dajemy również możliwość wewnętrznego awansu.

Spawacz MIG/MAG TIG – praca w Bytomiu

Zapraszamy do współpracy osoby z Bytomia oraz okolic – tam znajduje się nasza siedziba. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zachęcamy do wysłania CV.

Wyślij CV

Co możemy Ci zaoferować?

Ciekawą i ambitną pracę

Ilość nowych projektów oraz wyzwań stale rośnie - z nami nie będziesz sie nudził!

Możliwość szkolenia, rozwoju zawodowego

Firmę tworzą ludzie dlatego inwestujemy w rozwijanie ich umiejętności poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne.

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Ponad 20 lat na rynku i wiele doświadczeń robi swoje. Stale umacniamy swoją pozycję na rynku zarówno w kraju jak i za granicą.

Wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych

Dobra płaca - popłaca; dlatego doceniamy każdego zaangażowanego Pracownika