Tunele dezynfekcyjne

Tunel dezynfekcyjny jest bardzo skutecznym rozwiązaniem – na tle innych produktów tego rodzaju (bramek) wyróżnia się większą efektywnością w usuwaniu szkodliwych wirusów i bakterii. Oferujemy nowoczesne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w swojej roli.

Tunel dezynfekujący – co to jest?

Tunel lub też kanał dezynfekcyjny jest – jak wskazuje sama nazwa – podłużnym tunelem, przez który przechodzą osoby wymagające oczyszczenia z potencjalnie niebezpiecznych wirusów oraz bakterii. Czas dezynfekcji (spowodowany długością kanału) jest znacznie dłuższy niż w przypadku popularnych bramek.

Jak działa tunel dezynfekujący?

Zasada działania tunelu dezynfekującego jest taka sama, jak w przypadku bramek. Osoba, która wchodzi w podłużny kanał, uruchamia mechanizm rozpylający cząsteczki środka dezynfekującego. Dłuższe przebywanie w opryskiwanym miejscu sprawia, że preparat jest w stanie dokładniej oczyścić przechodzącą osobę.

Stosowany środek jest uzupełniany przez właściciela tunelu dezynfekcyjnego. Możemy doradzić, który specyfik sprawdzi się najlepiej, a także pomóc w jego dostarczeniu. Jeśli jednak klient woli samodzielnie zaopatrzyć się w tego typu preparat, sugerujemy wybór substancji, która nie pozostawia mokrych plam, a więc szybko się ulatnia. Dzięki temu użytkownicy  nie będą odczuwali dyskomfortu podczas przechodzenia przez tunel dezynfekujący.

Dlaczego warto wybrać nasz tunel dezynfekcyjny?

Nasze tunele dezynfekcyjne wykonywane są ze sprawdzonych i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu mogą być używane w miejscach narażonych na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Co więcej, rozmieszczenie dysz emitujących środek dezynfekujący oraz ich moc zostały szczegółowo zaplanowane przez specjalistów. To istotne, ponieważ dzięki właściwemu ich umiejscowieniu proces dezynfekcji jest jeszcze bardziej dokładny.

Kanał dezynfekcyjny naszej firmy nie jest skomplikowany w obsłudze, a do tego wyposażono go w bezdotykowe włączniki, co tym bardziej zmniejsza prawdopodobieństwo kontaktu z zanieczyszczeniem.

Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru konkretnego urządzenia. Wszystkie maszyny do dezynfekcji posiadają odpowiednie atesty. Możemy wykonać dla klienta tunel idealnie dopasowany do jego potrzeb. Do tego gwarantujemy pomoc serwisową w przypadku ewentualnych usterek. W każdej chwili możemy również udzielić wszelkich informacji związanych z obsługą urządzenia.