Bramki do dezynfekcji lotnisk

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą bramek do dezynfekcji, maszyn dla górnictwa i powłok polimocznikowych (stosowanych przy stalowych konstrukcjach). Stawiamy na doskonałą jakość połączoną z atrakcyjną ceną, dzięki czemu spełniamy oczekiwania każdego odbiorcy. Priorytetem jest dla nas Twoje dobro i zadowolenie, dlatego wszelkie usługi są wykonywane profesjonalnie i w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Zatrudniamy szereg specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na swojej pracy.

Bramki do dezynfekcji lotnisk

Z pewnością każdy z nas wie o tym, że na lotnisku pojawia się każdego dnia wielu osób. Dochodzi zatem do rozwoju bakterii i wirusów, na szczęście można temu zapobiegać. Oferujemy profesjonalną bramkę dezynfekującą, która bardzo dobrze poradzi sobie na lotniskach. Tworzymy wyroby w oparciu o najlepsze materiały, które są całkowicie bezpieczne i dają pożądane efekty. Z naszą pomocą zadbasz o usunięcie wszelkich bakterii i zarazków z ubrań, skóry czy innych akcesoriów. To bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza tam, gdzie każdego dnia pojawia się sporo osób.

Bramki dezynfekcyjne

Sam proces dezynfekcji trwa około 5 sekund. Urządzenie jest zautomatyzowane, co daje użytkownikowi ogromną swobodę i komfort. Specjalistyczna kurtyna, jaka wykorzystana może być na lotnisku, działa bezdotykowo. Mamy tutaj do czynienia z fotokomórką, która podczas zbliżania się danej osoby uruchamia dysze. Wytwarzają one mgiełkę zraszającą, korzystając z płynu z 25 litrowego pojemnika o właściwościach grzybobójczych i bakteriobójczych. Jako producent takich bramek zalecamy skorzystanie ze srebra koloidalnego. Wykorzystany płyn jest bezbarwny i nie ma zapachu. Ponadto działa w pełni bezpiecznie dla ubrań i skóry, nie powodując żadnych podrażnień i alergii.

Rozbudowana oferta

Bramki do dezynfekcji lotnisk cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Skorzystaj już dziś z naszej oferty i przekonaj się, że zadbanie o higienę w miejscach skupisk ludzi jest bardzo ważne. Nie bez powodu po takie rozwiązania sięgają też różnorodne firmy, biura, szpitale, placówki medyczne czy szkoły. Taką bramkę dezynfekcyjną wykorzystasz praktycznie wszędzie, co zależy od Twoich potrzeb. Zachęcamy do poznania naszej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów i konstruktorów, działają oni z zaangażowaniem i pasją. Produkcja bramek dezynfekcyjnych nie ma dla nas tajemnic, a wszelkie wyzwania traktujemy jako ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności.