Bramki do dezynfekcji obiektów sportowych

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą bramek do dezynfekcji. Ponadto, posiadamy w ofercie maszyny wspierające górnictwo, jak i powłoki polimocznikowe, które są stosowane przy konstrukcjach stalowych. Działamy z pasją i zaangażowaniem już od ponad 20 lat, cały czas rozwijając ofertę. Zatrudniamy sztab specjalistów, którzy posiadają wiedzę i wykonują każde zadanie sprawnie oraz precyzyjnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Dezynfekcja boisk sportowych

Bramki do dezynfekcji obiektów sportowych, jakie znajdziesz w naszej ofercie, cechują się nowoczesnością i bardzo dobrą jakością. Przekonaj się już teraz, że dezynfekcja jest bardzo ważna i może zostać przeprowadzona szybko oraz sprawnie. Bramki dezynfekcyjne pozwalają zdezynfekować:

  • skórę,
  • ubrania,
  • zabrane akcesoria.

Proces odbywa się jedynie w pięć sekund, a całość przebiega bezdotykowo i automatycznie. Bramki dezynfekujące są wykorzystywane w wielu miejscach, od obiektów sportowych i szkół, po firmy oraz szpitale. Spełniamy oczekiwania każdego klienta, mając na względzie jego dobro. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i traktujemy je priorytetowo. Doskonale wiemy, że zależy Ci na sprawnym skorzystaniu z oferty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Twoje wymogi.

Bramki do dezynfekcji obiektów sportowych

Bramki do dezynfekcji obiektów sportowych działają bezdotykowo. W tym przypadku wykorzystujemy fotokomórkę, która ma za zadanie uruchamiać dysze, jakie zraszają obiekt specjalną mgiełką. Płyn znajduje się w 25 litrowym pojemniku i odznacza się silnymi właściwościami zwalczającymi grzyby i bakterie. Polecamy wykorzystanie srebra koloidalnego, które działa bardzo dobrze. Stosujemy płyny, które są bezbarwne i bezwonne po rozpyleniu. Jako użytkownik nie musisz zatem martwić się o jakiekolwiek przykre zapachy. Ponadto, płyn taki jest bezpieczny dla ubrań i skóry, nie wpływa na alergię, podrażnienia oczu, skóry, czy dróg oddechowych.

Zachęcamy do skorzystania z rozbudowanej oferty, w której każdy klient znajdzie to, czego oczekuje. Zajmujemy się profesjonalną produkcją bramek do dezynfekcji, które wykorzystasz także w obiektach sportowych. Dbanie o higienę i zapobieganie rozprzestrzeniania się zarazków w dzisiejszych czasach jest bardzo ważną kwestią. Jako producent zapewniamy wyroby dobrej jakości, które posłużą Ci przez długi czas. Nie szukamy dróg na skróty i zawsze bierzemy pod uwagę Twoje dobro. Cechuje nas doświadczenie i pełne zaangażowanie do każdego zlecenia.