Bramki do dezynfekcji sklepów

Bramki do dezynfekcji sklepów to doskonała ochrona przed niechcianymi bakteriami i zarazkami. Działa ona nie tylko na ubrania wierzchnie i przenoszone akcesoria, ale również na skórę osób, które przechodzą przez bramkę i poddawane są dezynfekcji. Cały proces realizowany jest automatycznie i bezdotykowo, a Ty będziesz mógł być spokojny o swoje zdrowie.

Bramki do dezynfekcji sklepów

Bramki do dezynfekcji to doskonałe rozwiązanie do każdego sklepu. Sklepy są bowiem miejscem, przez które przewijają się setki, o ile nie tysiące osób dziennie. Powoduje to, że ryzyko rozprzestrzenienia się bakterii, wirusów i grzybów jest znacznie większe niż w przestrzeni otwartej. Gorąco zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do tej niewielkiej inwestycji, jaką jest zakup bramek dezynfekujących do sklepów. Twoi klienci będą znacznie bardziej bezpieczni, a Ty nie będziesz musiał martwić się o ewentualne zakażanie na terenie Twojego sklepu.

Jak działa bramka dezynfekcyjna?

Przede wszystkim – szybko, bezdotykowo oraz automatycznie. Klienci Twojego sklepu nie będą musieli dotykać żadnych przycisków, co zmniejszy ryzyko przenoszenia bakterii. Fotokomórka zainstalowana w bramce namierza zbliżającą się osobę i uruchamia dysze, które poprzez wytwarzaną mgiełkę zraszają obiekt. Do całego procesu wykorzystywany jest płyn, który posiada silne właściwości bakteriobójcze oraz grzybobójcze.

Srebro koloidalne to całkowicie bezbarwny po rozpyleniu oraz bezwonny płyn. Co więcej, jest także całkowicie bezpieczny zarówno dla tkanin, jak i skóry. Nie powoduje żadnych podrażnień skóry, podrażnień oczu, alergii, czy podrażnień dróg oddechowych, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko przeniesienia zarazków oraz chorób.

To, co wyróżnia nasze kurtyny dezynfekcyjne, to wydajność oraz skuteczność. Wszystko za sprawą odpowiedniego środka dezynfekcyjnego, który dzięki swojemu szybkiemu działaniu pozwala na dużą przepustowość dezynfekowanych przedmiotów oraz ludzi.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i wybierz bezpieczeństwo w Twoim sklepie!