Bramki do dezynfekcji szpitali

Oferujemy bramki dezynfekujące, jakie z pewnością spełnią swoje zadania w szpitalach. To miejsce, gdzie każdego dnia wymagana jest dezynfekcja ubrań i skóry, dlatego skorzystanie z naszych wyrobów znacznie ułatwi ten proces. Bramki do dezynfekcji cechują się bardzo dobrą jakością i działają sprawnie przez długi czas. Przekonaj się już teraz, że to przydatne urządzenie jest niezbędne w placówkach medycznych.

Bramki dezynfekujące

Naszą firmę tworzą inżynierowie i pracownicy produkcyjni. W ofercie znajdziesz między innymi:

  • bramki do dezynfekcji,
  • maszyny wspierające górnictwo,
  • powłoki polimocznikowe, stosowane przy konstrukcjach stalowych.

Działamy na rynku od ponad 20 lat i cały czas podążamy za zmieniającymi się trendami. Łączymy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością, a stały kontakt z użytkownikami pozwala na ciągłe doskonalenie oferty. Wszelkie wyroby tworzymy tak, aby zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa, sprawności i niezawodności. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie na rynku krajowym i zagranicznym.

Bramki do dezynfekcji szpitali

Bramki dezynfekcyjne przypominają nieco kurtynę, która działa między innymi na przenoszone akcesoria, ubrania wierzchnie i skórę osób, jakie są poddawane dezynfekcji i przechodzą przez bramkę. Na uznanie zasługuje to, że proces jest realizowany bezdotykowo i automatycznie. Fotokomórka uruchamia dysze, które z kolei wytwarzają mgiełkę. Dochodzi do zraszania obiektu za pomocą płynu, który znajduje się w 25 litrowym pojemniku. Ma on silne właściwości grzybobójcze i bakteriobójcze. W dzisiejszych czasach dbanie o higienę daje ogromny komfort, a wykorzystanie bramki dezynfekującej w szpitalach ma szereg zwolenników. Pamiętaj o tym, że płyn po rozpyleniu nie ma zapachu i jest bezbarwny. Plusem jest to, że jest w pełni bezpieczny dla skóry i ubrania, nie wywołuje żadnych alergii i podrażnień.

Zapraszamy do skorzystania z rozbudowanej oferty, która cały czas jest udoskonalana. Stawiamy na sprawne urządzenia do dezynfekcji, które spełnią swoją rolę w wielu miejscach.