Spośród naszych licznych usług proponujemy również cięcie metali z wykorzystaniem wysokiej jakości maszyn. 

Zapewniamy cięcie metali na pile taśmowej. Metoda sprawdza się w przypadku stali narzędziowych, wysokostopowych czy szybkotnących. Możemy przecinać elementy o różnych kształtach, pod maksymalnym kątem 45 stopni i przekrojem 400 mm.

Korzystamy z profesjonalnych maszyn, dzięki którym jesteśmy w stanie dokonać dokładnego cięcia, jednocześnie zachowując wysokie tempo pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym i dużym zleceniom. 

Zakres cięcia materiałów:

  • kształt elementów: okrągłe, kwadratowe i płaskie
  • maksymalny kąt cięcia: 45 stopni
  • maksymalny przekrój elementu: 400 mm

Cięcie blach i metali na pile taśmowej

Cięcie metali na pile taśmowej ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to możliwość cięcia na zimno, dzięki czemu czynniki termiczne nie są w stanie zmienić właściwości tworzywa. Dochodzi do tego minimalizacja naddatków na obróbkę mechaniczną. Ze względu na stosowane urządzenia, możemy podjąć się realizacji większych zamówień, jak i pojedynczych zleceń. W każdym przypadku chętnie dostosujemy się do wymagań klienta. 

Pracujemy terminowo i podczas pracy stosujemy rygorystyczne procedury oraz kontrolę jakości. Dzięki temu wykonywane cięcie blach i metali jest usługą często wybieraną przez klientów polskich oraz zagranicznych. 

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia na rynku. Nasi inżynierowie wyróżniają się umiejętnościami i kwalifikacjami. Cały czas się rozwijamy, korzystamy wyłącznie z nowoczesnych rozwiązań i kierujemy się profesjonalizmem. Przecinane materiały mogą zostać dostarczone do klienta lub zostać odebrane z naszej placówki. 

Zależy nam na wygodzie naszych klientów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego sami jesteśmy w stanie zapewnić materiał do obróbki. Pozwala to zaoszczędzić czas i mieć pewność korzystania z profesjonalnych tworzyw.

Cięcie metali i blach na pile taśmowej to nie jedyne usługi związane z obróbką. Możemy zaproponować także obróbkę plastyczną, wypalanie plazmowe, usługi spawalnicze i nie tylko. 

Zazwyczaj pracujemy na podstawie dokumentacji przekazanej przez klienta, jednak możemy również – po koniecznych konsultacjach uwzględniających wymagania dotyczące zlecenia – stworzyć projekt, który stanie się podstawą do naszych działań.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.