Potrzebujesz skorzystać z profesjonalnych urządzeń bez konieczności ich kupowania? W takim razie dzierżawa maszyn górniczych jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jako firma zajmujemy się produkcją wysokiej klasy maszyn górniczych, sprawdzających się w budownictwie podziemnym. Oferujemy nie tylko ich sprzedaż, ale także dzierżawę. Jako producent możemy zagwarantować doskonałą jakość i efektywność wynajmowanych urządzeń. Dzierżawa maszyn górniczych obejmuje urządzenia, takie jak spągoładowarki, wozy kotwiąco-wiercące (idealne do otworów o małej średnicy) oraz wiertnice (sprawdzające się w wierceniu szerokich otworów). Są to produkty wyróżniające się uniwersalnością, sprawdzające się podczas różnego rodzaju zadań.

Dlaczego warto postawić na dzierżawę maszyn górniczych?

Proponowana przez nas usługa jest odpowiednim rozwiązaniem dla firm, które chcą skorzystać z wysokiej jakości sprzętu bez konieczności jego kupna. To istotne zwłaszcza w przypadku przedsiębiorstw znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, ponieważ dzierżawa maszyn górniczych jest znacznie tańsza od ich zakupu. Pozwala to na rozłożenie kosztów w taki sposób, by środki można było poświęcić na inne, równie ważne cele, przy zachowaniu wysokiej efektywności prac górniczych.

Compensus – wysoka jakość i niezawodność

Nasze urządzenia cieszą się wysoką skutecznością podczas wykonywanych prac. Wytrzymałe konstrukcje pozwalają na działanie w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie maszyny wyróżnia także nowoczesna technologia i stosunkowo proste sterowanie, zwiększające tym samym komfort operatora. Mamy ponad 20 lat doświadczenia, dlatego doskonale wiemy, jakie są wymagania rynku. Proponowane urządzenia są konstruowane na podwoziach gąsienicowych, które sprawdzą się podczas przemieszczania się po nieregularnym podłożu. Natomiast moc narzędzi stosowanych przy naszych maszynach pozwala na drążenie w skałach trudnych w obróbce. Maszyny są wykonywane z wysokiej klasy materiałów pochodzących od dostawców, z którymi współpracujemy od lat.

Staramy się zawsze dopasować do wymagań naszych klientów, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Z tego powodu cennik usług jest zależny zarówno od rodzaju dzierżawionej maszyny górniczej, jak i okresu wynajmu. Oferujemy współpracę zarówno krótko-, jak i długoterminową. W razie kłopotów nasz dział techniczny jest do pełnej dyspozycji.