Wróć do dodatkowych usług

Konstrukcje stalowe

Bazując na doświadczeniu i profesjonalizmie, świadczymy wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do skorzystania z oferty dotyczących konstrukcji stalowych. Jesteśmy producentem, dlatego zawsze dbamy o jakość i dopasowanie do potrzeb klienta.

Konstrukcje stalowe – różnorodne materiały

Wykonujemy konstrukcje ze stali nierdzewnej i stali czarnej. Wiemy, że klienci mają różne oczekiwania, dlatego możemy również zaproponować usługi związane z wykorzystaniem stali niestopowych, kotłowych, żaroodpornych, kwasoodpornych, ulepszanych cieplnie (z wysoką granicą plastyczności).

Oferta dopasowana do potrzeb

Podejmujemy się wielu zróżnicowanych zleceń. Wykonujemy wielkogabarytowe konstrukcje stalowe hal, obiektów przemysłowych, magazynów, pomostów. Dochodzą do tego mniejsze realizacje, takie jak konstrukcje wiat, barier, bram czy schodów. Z tego powodu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podejmujemy się zarówno małych, pojedynczych zleceń, jak i wykonania konstrukcji skomplikowanych, wymagających sporych nakładów pracy. Kierujemy się profesjonalizmem i zawsze staramy się, by współpraca z klientem była owocna. Oczywiście wykonujemy także inne konstrukcje zlecone przez klienta.

Compensus – doświadczenie i jakość

Compensus istnieje na rynku już 20 lat. W tym czasie doskonale poznaliśmy branżę, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który podlega ciągłej modernizacji. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań i sprawdzonych metod. Nie bez powodu nasze produkty oraz usługi są doceniane na rynku polskim oraz zagranicznym.

Doświadczenie w branży metalowej oraz w zakresie obróbki stali jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej skomplikowane konstrukcje, które są spawane najbardziej skutecznymi metodami na rynku – MIG, MAG oraz TIG. Posiadamy wykwalifikowany personel i działamy w oparciu o rygorystyczne procedury dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Materiały, z których wykonujemy konstrukcje stalowe pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat.

Działamy w oparciu o dokumentację dostarczoną do naszej firmy. W niektórych przypadkach możemy także podjąć się stworzenia projektu. W celu uzgodnienia dokładnej strategii współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Cennik jest ustalany indywidualnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!