Wróć do dodatkowych usług

Obróbka plastyczna metali

Głównym działaniem naszego przedsiębiorstwa jest produkcja maszyn górniczych, jednak oferujemy także inne usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej obróbki plastycznej metali. Proponujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość działań.

Obróbka plastyczna metali – dlaczego Compensus?

Posiadamy nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Przeróbka plastyczna metali i stali wymaga zastosowania zaawansowanych technologicznie urządzeń CNC, czyli sterowanych komputerowo. Stosowane przez nas narzędzia wyróżniają się precyzją pracy oraz niezawodnością. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie dokonać obróbki plastycznej metali bez utraty ich właściwości, co daje sporą przewagę nad innymi metodami tego rodzaju. Jesteśmy w stanie nadać określony kształt, jednocześnie gwarantując wysoką powtarzalność, kiedy wykonujemy więcej niż jeden produkt. Te same urządzenia wykorzystujemy w ramach produkcji naszych maszyn górniczych, spełniających różne rygorystyczne normy i wyróżniających się uznaniem na rynku rodzimym oraz zagranicznym.

Warto zauważyć, że rodzaj wykonywanych prac jest zależny od przerabianego materiału. W przypadku metali, stali oraz aluminium korzystamy z trzech metod obróbki plastycznej pod kątem temperatury jej przeprowadzania – działania są wykonywane na gorąco, półgorąco i zimno. Pożądany kształt może zostać uzyskany przez właściwy nacisk na dane tworzywo. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie nie tylko skutecznie przerobić materiał, ale zrobić to w sposób oszczędny.

Obróbka plastyczna metali dostosowana do Twoich potrzeb

Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami ceniącymi sobie wysoką jakość obróbki plastycznej metali. Jesteśmy niezawodni w swoich działaniach oraz zawsze dotrzymujemy zaplanowanego terminu. Cenimy sobie owocną współpracę, dlatego chętnie bierzemy pod uwagę wszelkie wytyczne klientów. Możemy pracować na własnych materiałach – otrzymujemy je od dostawców, którzy obsługują nas od lat. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby klient dostarczył własne medium. Wszystko zależy od Twoich wymagań.

Tworzone elementy zostaną bezpiecznie zapakowane i wysłane do klienta. Można je także odebrać osobiście. Zapewniamy, że nasza współpraca będzie owocna. Cennik jest ustalany indywidualnie. Jest zależny od nakładów pracy inżynierów, specyfiki projektu, wybranego materiału i innych czynników.