Wróć do dodatkowych usług

Produkcja rurociągów

Budowa rurociągów wymaga odpowiedniego dopasowania rodzaju rur do transportowanego medium, a także profesjonalnego planu przedsięwzięcia, w którym chętnie Ci pomożemy. 

Produkcja rurociągów stalowych

Rurociągi pozwalają na szybki transport medium, jednak rodzaj stosowanych rur powinien zapewnić nie tylko skuteczność, ale również bezawaryjność oraz trwałość konstrukcji na długie lata. Z tego powodu produkcja rurociągów w Compensus odbywa się z użyciem wysokiej jakości materiałów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 

Do produkcji rurociągów używamy rur stalowych. Zależnie od wymagań klienta, mogą być one bezszwowe lub ze szwem. Gatunek stali jest dobierany na podstawie przekazanych nam informacji. Dysponujemy różnymi rodzajami materiałów. Dochodzą do tego zróżnicowane typy kołnierzy. Długość odcinków rur jest dostosowywana do preferencji. Rury mogą zostać zabezpieczone profesjonalnymi powłokami polimocznikowymi.

Dlaczego Compensus?

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji rurociągów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego zawsze korzystamy z pewnych materiałów. Do wspomnianych działań wykorzystujemy zaawansowane technologicznie urządzenia i nowoczesne metody. Współpracujemy z wieloma klientami polskimi oraz zagranicznymi. Mieliśmy okazję pomóc w realizacji wielu inwestycji, dlatego wybierając naszą ofertę, można mieć pewność otrzymania wysokiej klasy rurociągów. W większości przypadków pracujemy na podstawie dostarczonej przez klienta dokumentacji, jednak jesteśmy w stanie stworzyć projekt od zera. W tym celu prosimy o kontakt, żeby dokładnie poznać charakter inwestycji i tym samym w pełni dostosować się do jej wymagań.

Jeśli istnieje taka potrzeba, możemy zająć się również usługami spawalniczymi za pomocą najbardziej skutecznych metod. Posiadamy wymagane kwalifikacje i profesjonalne narzędzia. Wszystkie produkowane rurociągi spełniają rygorystyczne normy, adekwatne do charakteru inwestycji. W każdym przypadku oferujemy konkurencyjne ceny. Jesteśmy elastyczni, otwarci na wszelkie sugestie klienta. Przez 20 lat działania na rynku doskonale poznaliśmy branżę, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem.

Zachęcamy także do zapoznania się z resztą naszej oferty. Świadczymy wiele usług oraz wykonujemy wysokiej klasy produkty. Można się z nami kontaktować telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Serdecznie zapraszamy.