Wróć do dodatkowych usług

Serwis maszyn górniczych

Urządzenia stosowane w górnictwie wyróżniają się odpornymi konstrukcjami, jednak nawet najlepsze modele mogą ulec awarii ze względu na trudne warunki pracy. Z tego powodu naszym klientom oferujemy profesjonalny serwis maszyn górniczych.

Naprawa maszyn górniczych jest także wymagana w przypadku wymian elementów eksploatacyjnych. Zapewniamy jednak, że przez wysoką jakość stosowanych podzespołów ma to miejsce wyjątkowo rzadko.

Serwis maszyn górniczych i nie tylko – 24h/7

Zapewniamy serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny urządzeń wyprodukowanych przez naszą firmę. Chodzi oczywiście o spągoładowarki, wozy kotwiąco-wiercące oraz wiertnice. Pomocą specjalistów objęte są także inne urządzenia znajdujące się w ofercie firmy. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pracują przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.   Proponujemy serwis w trybie ciągłym, dzięki czemu jesteśmy w stanie do minimum ograniczyć przestój pracy. Z tego powodu w większości przypadków naprawa maszyn górniczych odbywa się u klienta w warunkach dołowych. Jeśli jednak sytuacja na to nie pozwala – sprzęt, który uległ awarii zostanie przetransportowany do naszej siedziby.

W naszym obiekcie możemy wykonać różnego rodzaju prace. Serwis dotyczy napraw, ale także wymian elementów eksploatacyjnych lub dokonania koniecznych regulacji w obrębie maszyny lub diagnostyki urządzenia. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, narzędzi oraz wysokiej klasy części zamiennych. Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie i doskonale znają specyfikę dostępnych w ofercie Compensus maszyn. Z tego powodu usługi serwisowe są wykonywane w sposób szybki i przede wszystkim – skuteczny.

W przypadku wystąpienia usterki prosimy o szybki kontakt z obsługą klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda awaria może przyczynić się do strat przedsiębiorstwa, dlatego jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę. Dbając o komfort klientów zapewniamy serwis maszyn górniczych i innych urządzeń z naszej oferty, ale też fachowe doradztwo w zakresie ich obsługi.

Działamy na rynku ponad dwie dekady. W tym czasie zyskaliśmy spore doświadczenie i poznaliśmy wymagania branży. Wiemy, jak sprawnie poradzić sobie z usterkami, dlatego nieprzerwanie ulepszamy konstrukcję urządzeń. Z tego samego powodu możemy także w szybkim tempie pomóc, dlatego w razie problemu prosimy o kontakt z infolinią.