Wróć do dodatkowych usług

Serwis w zakresie hydrauliki

Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń z napędem hydraulicznym. Usługa obejmuje wykonane przez nas maszyny, a także inne zlecenia zewnętrzne oparte na bezpiecznej eksploatacji. Nasi inżynierowie posiadają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym mogą wykonać zróżnicowane zadania. Nasze usługi dotyczą między innymi:

  • poszukiwania i usuwania typowych usterek układów hydraulicznych,
  • diagnozy oceny stanu technicznego elementów napędu pod względem przeanalizowania wybranych elementów pracy układu hydraulicznego,
  • kontroli stanu technicznego maszyn z napędem hydraulicznym.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Nasza wykwalifikowana kadra inżynierów potrafi szybko zidentyfikować zaistniałe niesprawności, a także sprawnie i przede wszystkim skutecznie usunąć daną usterkę. Posiadamy wiedzę, dzięki której możemy kontrolować i analizować parametry fizyczne oraz chemiczne cieczy hydraulicznych. Nasi specjaliści posiadają umiejętności techniczne w zakresie remontów oraz serwisu bieżącego i okresowego w zakresie układów hydraulicznych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nieplanowany przestój w pracy przedsiębiorstwa generuje straty. Zapewniamy, że działamy tak szybko, jak to możliwe. Potrafimy zminimalizować przerwy w działaniach spowodowanych usterkami elementów napędu hydraulicznego. Chodzi na przykład o pompy, przewody hydrauliczne, rozdzielacze hydrauliczne, zawory sterujące czy siłowniki hydrauliczne. Nasze działania mogą przyczynić się do wzrostu niezawodności i efektywności działania napędu hydraulicznego danego urządzenia.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia. Zajmujemy się nie tylko serwisem hydraulicznym, ale również produkcją różnego rodzaju urządzeń opierających swoje działanie na hydraulice. Dzięki temu doskonale znamy specyfikę takich maszyn i wiemy, jak odpowiednio reagować na usterki. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie narzędzi i stosujemy sprawdzone techniki naprawcze oraz diagnostyczne. Dzięki temu klient może mieć pewność, że nasze działania przyniosą oczekiwane efekty. Nie bez powodu Compensus doceniają klienci rodzimi oraz zagraniczni.

Świadczymy także wiele innych usług związanych z obróbką stali i branżą metalową. W każdym przypadku zapewniamy owocną współpracę. Ceny są ustalane indywidualnie do potrzeb klienta i charakteru oraz nakładu działań naszych pracowników. W celu otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.